Fani Mani! Co to jest, dlaczego warto i jak zacząć?

Znacie już aplikację FaniMani? Wiecie jak działa? Jeśli dwa razy pokręciliście głowami na „nie”, czas to zmienić, bo jesteśmy pewni, że przyniesie ona wymierne korzyści Waszej organizacji.

Opowiemy Wam o tym, jak to działa, na naszym przykładzie.

***

Jeżeli robisz zakupy w internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie wspierać. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości  trafi do naszej organizacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl  Ty nic nie dopłacasz! Pomagaj nam bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1300 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów.

1. Zarejestruj się w FaniMani.pl

Jeśli zarejestrujesz się z tego linku – https://fanimani.pl/zaproszenie/35454/d81cad1a5ebd44b1968eb4e4b31b7e84/ –  i zrobisz zakupy przez FaniMani w ciągu 60 dni, otrzymamy dodatkowe 5 zł.

2. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie „Przypominajka FaniMani” do przeglądarki.

To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem! Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam. Wejdź na nasz profil na FaniMani – https://fanimani.pl/centrum-krotoszynskich-inicjatyw/ – aby zainstalować Przypominajkę!

Dodatkowo – gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę – wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny!

3. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore) 

Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1300 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

***

Z serwisu FaniMani korzysta już kilka krotoszyńskich organizacji: Stowarzyszenie LAB, Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Krotoszynie, Stowarzyszenie Krotochwile, Stowarzyszenie Aktywny Senior i Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krotoszynie.

Obecnie Centrum Krotoszyńskich Inicjatyw ma 21 wspierających. Przez półtora miesiąca zebrali oni przy okazji zakupów przez FaniMani.pl 135 zł. Pamiętaj jednak, że wynik zależy od kampanii informacyjno-promocyjnej i liczby osób, które zachęcisz do współpracy. Wyobraź sobie, że jest ich znacznie więcej… Każde najmniejsze wsparcie jest dla nas ważne i cenne, dlatego…

Dziękujemy Ci, że jesteś z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *