Kroto Amcar Spot 2022

Zapraszamy właścicieli pojazdów amerykańskich na V KROTO AMCAR SPOT, który odbędzie się na zrewitalizowanych krotoszyńskich Błoniach na ul. Sportowej w Krotoszynie w dniu 11 września 2022 r. Auta wszystkich amerykańskich marek mile widziane! Wszystkie roczniki i generacje.

UDZIAŁ W ZLOCIE JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY!!!
Impreza została objęta Patronatem Honorowym Burmistrza Krotoszyna.
Poniżej informacje o naszym zlocie
Miejsce – wjazd ul. Sportowa w Krotoszynie (wyłączona z ruchu drogowego na czas zlotu) oraz teren całych Błoni, 63-700 Krotoszyn
Plan imprezy:
Godz. 8.00 – Otwarcie zlotu i wystawa aut
Godz. 14:30 – Wręczenie pucharów przez Burmistrza Krotoszyna dla zwycięzców w 3 kategoriach (Najładniejsze Auto Zlotu I, II i III miejsce, Najstarsze Auto Zlotu, Auto Zlotu)
Godz. 15.20-16.20 – Parada ulicami miasta (planowana trasa: Sportowa, Stawna, Ostrowska, Ceglarska, Staszica, Zdunowska, Kołłątaja, Kobylińska, Grudzielskiego, Szosa Benicka, Osadnicza, Ściegiennego, Wiejska, Koźmińska, Raszkowska, Witosa, Stawna, Sportowa (UWAGA: trasa parady może ulec zmianie, aktualizacja będzie podana po uzyskaniu wszystkich uzgodnień i pozwoleń)
Godz. 17.00 – Zakończenie zlotu

UWAGA!
Osoby planujące przyjazd proszone są o potwierdzenie tego faktu w wątku zgłoszeniowym, abyśmy orientacyjnie wiedzieli ilu uczestników się spodziewać i ile przygotować zestawów pamiątkowych z uczestnictwa w zlocie.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!