V ZLOT POJAZDÓW ZABYTKOWYCH W SKRZEBOWEJ I ZBIÓRKA DLA CHOREGO STASIA Z KROTOSZYNA


25 czerwca 2023 r. podczas V Zlotu Pojazdów Zabytkowych w Skrzebowej odbyła się zbiórka pieniędzy na leczenie Stasia Jerzaka chorującego na mózgowe porażenie dziecięce. W sumie zebrano 2 143,10 zł.

Pasjonaci motoryzacji zjednoczyli się w szczytnym celu. Wszyscy, którzy przybyli na wydarzenie, mogli podziwiać wyjątkowe samochody, a przy okazji wesprzeć finansowo zbiórkę zorganizowaną dla Stasia.

Dziękujemy wolontariuszkom Partycji  Raźniak - Janyszek oraz Gabrysi Jarmuszczak, które wyszły z inicjatywą i zbierały pieniądze na zlocie.

Staś pochodzi z Krotoszyna. Chłopczyk od urodzenia  ma mózgowe porażenie dziecięce, padaczkę, hipoplazje ciała modzelowatego, brak przegrody przezroczystej. Pozostaje on pod opieką lekarzy.

Zbiórka pieniędzy w Skrzebowej odbyła się w ramach zbiórki  publicznej pt. "Krotoszyn pomaga mieszkańcom w potrzebie", której organizatorem jest Centrum Krotoszyńskich Inicjatyw. Pozyskane pieniądze zostaną przekazane na zakup sprzętu rehabilitacyjnego i dalsze leczenie małego mieszkańca Krotoszyna.


Każdy może wesprzeć finansowo kwestę pod linkiem https://www.siepomaga.pl/stas-jerzak