CKI Partnerem Kroto Amcar Spot 2021

Miło nam poinformować, że i w tym roku jesteśmy Partnerem tegorocznego Kroto Amcar Spotu. Dzięki naszej pomocy udało się uzyskać dofinansowanie z Miasta i Gminy Krotoszyn na zlotowe koszulki, które otrzymają – oczywiście bezpłatnie – uczestnicy Spotu. Razem z Robertem Prymowiczem – organizatorem zlotu – zapraszamy właścicieli pojazdów amerykańskich na IV KROTO AMCAR SPOT, który odbędzie się na pięknym, odrestaurowanym Rynku w Krotoszynie w dniu 5 września 2021 r. Auta wszystkich amerykańskich marek mile widziane! Wszystkie roczniki i generacje.

UDZIAŁ W ZLOCIE JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY!!!
Impreza została objęta Patronatem Honorowym Burmistrza Krotoszyna.

Poniżej informacje o zlocie:
Miejsce – ul. Rynek w Krotoszynie (parking przed Ratuszem, wyłączony z ruchu drogowego oraz parking wokół Ratusza),
63-700 Krotoszyn

Plan imprezy:
Godz. 8.00 – Otwarcie zlotu i wystawa aut
Godz. 14:00 – Wręczenie pucharów przez Burmistrza Krotoszyna dla zwycięzców w 3 kategoriach (Najładniejsze Auto Zlotu I, II i III miejsce, Auto o Największej Mocy Silnika, Auto Zlotu)
Godz. 15.00-16.00 – Parada ulicami miasta (planowana trasa: Rynek, Zdunowska, Piastowska, Mały Rynek, Floriańska, Konstytucji 3 Maja, Dworcowa, Kobylińska, Grudzielskiego, Szosa Benicka, Osadnicza, Ściegiennego, Wiejska, Koźmińska, Raszkowska, Witosa, Ostrowska, Ceglarska, Ogrodowskiego, Kościuszki, Rynek)
Godz. 17.00 – Zakończenie zlotu

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku tutaj